O mnie

Bardzo mi miło, że zechcieliście odwiedzić moją stronę. Zapewne do tej wizyty skłonił Was problem z szeroko rozumianą mową. Jeśli liczycie na szybką i profesjonalną pomoc. to świetnie trafiliście.  Jestem językoznawcą, magistrem filologii polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podyplomowe Studium Logopedyczne ukończyłem na Uniwersytecie w Białymstoku we współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku, a kolejne Studia Podyplomowe o Specjalności Neurologopedia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Językiem zajmuję się od początku studiów na UAM, gdzie zgłębiałem wszelkie tajniki związane z teorią języka, mówienia i komunikacji. Zagadnienia te stały się moją pasją, a wiedzę, którą zdobyłem przez lata studiów i pracy klinicznej obecnie wykorzystuję w prowadzonych przeze mnie terapiach dzieci, jak również dorosłych.

.

Obecnie współpracuję z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie, gdzie konsultuję i prowadzę terapie neurologopedyczne w Dziennym Oddziale Neurorehabilitacji Dzieci i Młodzieży, jak również w Klinice Neurologii z Pododdziałem Leczenia Udaru Mózgu oraz Klinice Neurologii Dziecięcej.

Dzięki olbrzymiej liczbie przypadków, z jakimi mam do czynienia, zarówno w mojej praktyce szpitalnej, jak i prywatnej, zdobyłem niezbędne doświadczenie w zakresie diagnozy i prowadzenia terapii logopedycznej, jak i neurologopedycznej. Serdecznie zapraszam do kontaktu i zapoznania się z moją ofertą , jestem przekonany, że będziecie Państwo bardzo zadowoleni z moich usług. Życząc miłego dnia pozdrawiam i do zobaczenia!


Najważniejsze dla mnie jest Państwa zadowolenie

Terapie prowadzę szybko i efektywnie


image3

Tytuł magistra filologii polskiej uzyskałem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu broniąc pracy pt.: "Przejawy potoczności oraz wulgaryzacja języka we współczesnym polskim dramacie", pisaną pod kierunkiem wybitnego językoznawcy Profesora Stanisława Bąby.
image3

Tytuł Logopedy ogólnego uzyskałem na Uniwersytecie w Białymstoku broniąc pracy pt.: "Diagnoza i terapia siedmioletniego chłopca z mową bezdźwięczną częściową".
image3

Na uniwersytecie Rzeszowskim ukończyłem Podyplomowe studia o Specjalności Neurologopedia broniąc pracy dotyczącej studium przypadku 7 letniego chłopca z mózgowym porażeniem dziecięcym, którego objawami były m.in. dysfagia oraz afazja dziecięca.
image3

Pracę w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie rozpocząłem w październiku 2012 roku, w Dziennym Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej Dzieci i Młodzieży. Obecnie pracuję w Dziennym Oddziale Neurorehabilitacji, Klinice Neurologii z Pododdziałem Leczenia Udaru Mózgu oraz Klinice Neurologii Dziecięcej.